Všechny kategorie

Novinky

Domů> Novinky

Novinky

  Jak zobrazit parametry výkonu pásového sklápěče nakládajícího zemědělské produkty

  Čas: 2024-06-12 Hity: 16

  Při výběru apásový sklápěč pro nakládání zemědělských produktů, je velmi důležité zvážit různé parametry výkonu, aby bylo zajištěno, že bude odpovídat vašim specifickým požadavkům a efektivně zvládne požadavky vašich zemědělských provozů. Zde je komplexní průvodce, jak zobrazit a vyhodnotit tyto parametry výkonu:

  1. Výkon a točivý moment motoru:Výkon a točivý moment motoru přímo ovlivňují tažnou kapacitu a schopnost dampru zdolávat náročné terény. Rozhodněte se pro sklápěč s motorem, který poskytuje dostatečný výkon pro zvládnutí hmotnosti a objemu zemědělských produktů, které hodláte přepravovat.

   2023_09_07_11_16_IMG_1786

  2. Kapacita zatížení:Posuďte nosnost sklápěče, která se obvykle měří v krychlových yardech nebo metrických tunách. Zajistěte, aby kapacita sklápěče odpovídala objemu zemědělských produktů, které potřebujete přepravit za cyklus, abyste optimalizovali účinnost.

  3. Velikost a design lopaty:Velikost a konstrukce lopaty významně ovlivňují nakládací a vykládací schopnosti dampru. Zvolte velikost lopaty, která odpovídá objemu materiálu, se kterým manipulujete za cyklus. Zvažte vlastnosti lopaty, jako je nízkoprofilový design pro snadné nakládání pod konstrukcemi s nízkou světlou výškou a široký otvor lopaty pro účinné vykládání materiálu.

  4. Rychlost jízdy:Vyhodnoťte rychlost pojezdu sklápěče, naloženého i vyloženého, ​​abyste určili jeho účinnost při pohybu mezi místy nakládky a vykládky. Zvažte vzdálenosti spojené s vašimi zemědělskými operacemi a vyberte si sklápěč s vhodnou rychlostí pojezdu, abyste minimalizovali doby cyklů.

   2023_09_07_11_16_IMG_1782

  5. Gradovatelnost:Posuďte stoupavost sklápěče, která představuje jeho schopnost stoupat do svahu. To je důležité zejména pro operace v kopcovitém nebo nerovném terénu. Zajistěte, aby stoupavost sklápěče přesáhla maximální sklon, který očekáváte.

  6. Poloměr otáčení:Zvažte poloměr otáčení sklápěče, zejména při práci ve stísněných prostorách nebo při manévrování kolem překážek. Malý poloměr otáčení zlepšuje manévrovatelnost a snižuje riziko kolize.

  7. Světlá výška:Vyhodnoťte světlou výšku sklápěče, která určuje jeho schopnost navigace přes překážky a nerovné povrchy. Dostatečná světlá výška zabraňuje vyjetí ze dna dampru a chrání jeho podvozek.

  8. Trakce a stabilita:Posuďte trakci a stabilitu sklápěče, zejména při provozu na sypkých nebo kluzkých površích. Prvky jako široké rozchody, nízké těžiště a uzávěrky diferenciálu zlepšují trakci a stabilitu a zabraňují prokluzu a převrácení.

  9. Pohodlí a ergonomie obsluhy:Vyhodnoťte pohodlí a ergonomii obsluhy, protože to má dopad na produktivitu a bezpečnost. Zvažte funkce, jako je pohodlné sedadlo, nastavitelné ovládací prvky a dobrý výhled, abyste zajistili minimalizaci únavy obsluhy a bezpečný provoz.

  10. Požadavky na údržbu:Zkontrolujte požadavky na údržbu sklápěče, včetně servisních intervalů, dostupnosti míst údržby a dostupnosti náhradních dílů. Vyberte si sklápěč se zvládnutelnými požadavky na údržbu, abyste minimalizovali prostoje a udrželi provozní náklady pod kontrolou.

  2023_09_07_11_11_IMG_1748

  Vynikající jízdní výkonPásový sklápěč nakládání zemědělských produktůza Složitých podmínek

  Pásové sklápěče jsou známé pro své výjimečné jízdní vlastnosti, a to i v náročných a složitých terénech. Tato pozoruhodná schopnost pramení z jejich jedinečných konstrukčních vlastností:

  1. Pásový podvozek:Pásový podvozek poskytuje široké rozložení hmotnosti, zlepšuje trakci a stabilitu na měkkém, nerovném nebo kluzkém povrchu. To umožňuje pásovým sklápěčům snadno se pohybovat v blátě, písku, sněhu a volném terénu.

  2. Nízké těžiště:Nízko položené těžiště minimalizuje riziko převrácení, a to i na nerovném povrchu nebo při zatáčení. Tato stabilita je klíčová při provozu v kopcovitém nebo náročném zemědělském prostředí.

  3. Výkonné motory:Pásové dempry jsou obvykle vybaveny výkonnými vznětovými motory, které poskytují dostatečný točivý moment a výkon, aby zvládly náročné pracovní zatížení a zdolávaly obtížné terény. To zajišťuje, že mohou efektivně přepravovat zemědělské produkty i v náročných podmínkách.

  4. Odolná konstrukce:Pásové sklápěčejsou vyrobeny z robustních komponent a odolných rámů, díky čemuž jsou odolné vůči náročným zemědělským operacím. Dokážou odolat hrubému zacházení, nárazům a vystavení drsným vlivům.

  5. Různé možnosti stop:Pásové sklápěčepřicházejí s různými možnostmi pásů, včetně gumových pásů pro jemné povrchy a ocelových pásů pro nerovný terén. Tato všestrannost vám umožňuje vybrat nejvhodnější typ pásu pro vaše specifické zemědělské aplikace.

  6. Pokročilé systémy odpružení:Někteřípásové dempryjsou vybaveny pokročilými systémy odpružení, které pohlcují otřesy a vibrace, zajišťují hladší jízdu a snižují únavu obsluhy, zejména při práci v nerovném terénu.

  7. Výborná manévrovatelnost:Navzdory jejich velikosti,pásové demprynabízejí překvapivou manévrovatelnost, díky čemuž jsou zběhlí v procházení úzkých prostorů a kolem překážek. Tato agilita je zvláště výhodná v omezených zemědělských podmínkách.

  8. Možnost použití ve všech terénech:Pásové sklápěče jsou skutečně terénní vozidla, schopná projet širokou škálu terénů


  Žhavé kategorie