Všechny kategorie

Profil společnosti

Domů> O nás > Profil společnosti

Hunan Plum Mechanical and Electrical Technology Co., Ltd je výkonná společnost zabývající se strojní technologií s pěti funkcemi: výzkum a vývoj produktů, výroba a prodej, služby údržby, dodávky dílů, dovoz a vývoz. Společnost se nachází v průmyslovém parku města Jiangbei, okres Changsha, provincie Hunan, Čína. Je to jen 15 kilometrů od mezinárodního letiště Huanghua, s vynikající geografickou polohou a pohodlnou dopravou.

Naše hlavní činnost, výroba a prodej pásového sklápěče, který se velmi používá pro ovocné zahrady, farmy, sklizeň palmového oleje, staveniště, přepravu dřeva a bambusu, těžbu atd.

Díky vynikající kvalitě a službám jsme získali chválu a důvěru uživatelů ve světě a Číně. Společnost vždy dodržuje obchodní filozofii „nejdřív buď člověk, dělej věci později, kvalita mění svět, vše pro zákazníky, všechno pochází z inovací“, dodržuje zásadu služeb „kvalita na prvním místě, pověst na prvním místě“ a přísně kontroluje kvalitu, aby vytvořil lepší zítřky pro lidstvo, poskytoval ty nejlepší produkty a služby a prospíval světu a lidem svět.

Žhavé kategorie